Villa del Trebbio ویلا Medici در توسکانی ایتالیا است.

این پلان ویلایی در نزدیکی سان پروئرو یک غربال در منطقه Mugello واقع در استان فلورانس واقع شده است که در آن منطقه خانواده Medici سرچشمه می گیرد. یکی از اولین ویلای مدیچی که در خارج از فلورانس ساخته شده بود - و نه اولین بار - [1] املاک در موقعیت استراتژیک در آپنن واقع شده است، در بالای یک تپه غالب Val di Sieve، در نزدیکی یک تقاطع (به نام آن، از trivium لاتین).

این ویلا متعلق به جیووانی دی بیچی مد Medici، بنیانگذار بانک مدیچی و بخت و اقبال خانواده Medici بود. پس از مرگ او در سال 1429، توسط پسر او، Cosimo د 'Medici، که معمار، Michelozzo، آن را به عنوان یک قلعه تقویت شده است، بازسازی شد. Michelozzo برج بدون پنجره را حفظ کرد، خم شدن و برانگیختن، و اضافه کردن یک راهرو محیط با corbels. یک حیاط مرکزی با چاه وجود دارد.

ویلا عمدتا یک خانه محکم باقی مانده بود، اما ویژگی های متفاوتی از اهمیت ثانویه آن به عنوان یک جای لذت، از جمله باغ باغچه ای که در دو تراس کنار پلان ویلایی ساخته شده است، نشان می دهد. تراس فوقانی دارای یک حوضچه سنگی با ردیف دو ستون است. پرگولا مشابه از تراس پایین تر ناپدید شده است. باغ جایگاه عقب نشینی برای کائیمو بود، دور از مشکلات سیاست در فلورانس، جایی که او می تواند درختان میوه خود را تموم کند.

در سمت دیگر ویلا یک کلیسا وجود دارد. ویلا توسط جنگل و یک املاک کشاورزی متعلق به ویلا Medicea di Cafaggiolo قرار گرفته است.

در قرن شانزدهم، پلان ویلایی توسط کاسیو من د Medici، بزرگ دوک توسکانی بزرگ شد، که از شکار در املاک لذت می برد، و پسرش فردیناند I. فردیناند دوم در سال 1644 این املاک را به یک فلورانس ثروتمند، Giuliano Serragli فروخت، که به Oratorians داد.

باغ در جلوی ویلا، با گل رز و حصیری جعبه، در قرن بیستم قرار داشت.

از سال 2008، آن متعلق به یک فرد خصوصی است که از این ملک برای تولید شراب خوب استفاده می کند. طعم شراب و تورها به گروه های علاقه مند به زبان انگلیسی و ایتالیایی در دسترس هستند.

سه شنبه 27 شهریور 1397
بؤلوملر :